Sky (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Type
et: Liik

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: none
et: puudub

en: Help
et: Abi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Text
et: Tekst

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Medium
et: Keskmine

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: Grid
et: Ruudustik

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Menu bar
et: Menüüriba
