Sky (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: none
gl: ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Font
gl: Fonte

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Text
gl: Texto

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Medium
gl: Medio

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Red
gl: Vermello

en: Grid
gl: Grella

en: Fonts
gl: Fontes

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina
