Sky (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: None
sl: Brez

en: none
sl: nič

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Medium
sl: Srednja

en: Red
sl: Rdeča
