Sky (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Links
sv: Länkar

en: None
sv: Ingen

en: none
sv: ingen

en: Help
sv: Hjälp

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Medium
sv: Mellan

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Grid
sv: Rutnät

en: Rounded corners
sv: Rundade hörn

en: Fonts
sv: Fonter

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Menu bar
sv: Menyrad

en: Blue Sky
sv: Blå himmel

en: Vanilla Sky (default)
sv: Vanilla Sky (förval)
