Sky (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Links
oc: Ligams

en: None
oc: Pas cap

en: none
oc: pas cap

en: Help
oc: Ajuda

en: Font
oc: Poliça

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Text
oc: Tèxte

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Medium
oc: Mejan

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Grid
oc: Grasilha

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: Fonts
oc: Poliças

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina
