Sky (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Links
ro: Legături

en: None
ro: Nimic

en: none
ro: nimic

en: Help
ro: Ajutor

en: Font Size
ro: Mărime font

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Centered
ro: Centrat

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Medium
ro: Mediu

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Red
ro: Roșu

en: Grid
ro: Grilă

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Default font
ro: Font implicit
