Sky (7.x-3.0-rc1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Block title
da: Titel

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: none
da: ingen

en: Help
da: Hjælp

en: Text
da: Tekst

en: Page title
da: Sidetitel

en: Site name
da: Sitets navn

en: Site slogan
da: Sitets slogan

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Right
da: Højre

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Grid
da: Gitter

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Toggle collapsible region
da: Skift mellem sammenklappelig region
