Sky (7.x-3.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Right
gu: જમણે
