Sky (7.x-3.0-rc1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Links
ja: リンク

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: none
ja: なし

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Text
ja: テキスト

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Site name
ja: サイト名

en: Site slogan
ja: サイトスローガン

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Right
ja: 右

en: Red
ja: レッド

en: Grid
ja: グリッド

en: Rounded corners
ja: 角丸

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Footer background
ja: フッターの背景
