Sky (7.x-3.0-rc1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: none
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Right
ka: მარჯვნივ
