Sky (7.x-3.0-rc1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: None
nn: Ingen

en: none
nn: ingen

en: Help
nn: Hjelp

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst
