Sky (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: None
bn: একটিও নয়

en: none
bn: একটিও নয়

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Site slogan
bn: সাইটের স্লোগান
