Sky (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: none
cs: žádné

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Red
cs: Červená

en: Grid
cs: Mřížka

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Footer background
cs: Pozadí patičky
