Sky (7.x-3.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
