Sky (7.x-3.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Right
my: ညာ
