Sky (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
