Sky (7.x-3.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: none
is: engin

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Texti

en: Page title
is: Titill síðu

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Right
is: Hægri

en: Grid
is: Grind
