Sky (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Links
pl: Odnośniki

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: none
pl: brak

en: Help
pl: Pomoc

en: Text
pl: Tekst

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Right
pl: Prawo

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Grid
pl: Siatka

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Menu Settings
pl: Ustawienia menu

en: Sky
pl: Niebo

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Footer links
pl: Odnośniki w stopce

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Dots
pl: Kropki

en: Page background
pl: Tło strony

en: Blue Sky
pl: Błękitne niebo

en: Textures
pl: Tekstury

en: Vertical lines
pl: Pionowe linie

en: Horizontal lines
pl: Poziome linie

en: Drupal default
pl: Domyślne Drupala

en: Content background
pl: Tło zawartości
