Sky (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: none
fi: ei yhtään

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Text
fi: Teksti

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta
