Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት
