Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Select
et: Vali

en: Add field
et: Lisa väli

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: - Select -
et: - Vali -

en: New field
et: Uus väli

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Entity types
et: Olemi tüübid
