Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Select
fi: Valitse

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Add new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: New field
fi: Uusi kenttä

en: Long text
fi: Pitkä teksti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
