Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Date
hi: तारीख

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Text
hi: लेख

en: Options
hi: विकल्प

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: - Select -
hi: - चुनें -
