Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Date
hr: Datum

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: New field
hr: Novo polje

en: Long text
hr: Dugački tekst
