Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Long text
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ
