Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Date
lv: Datums

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Long text
lv: Garš teksts
