Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार
