Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Date
ru: Дата

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Remove item
ru: Удалить элемент

en: Text
ru: Текст

en: Options
ru: Настройки

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Field type
ru: Тип поля

en: Select
ru: Выбрать

en: Add field
ru: Добавить поле

en: Add new field
ru: Добавить новое поле

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Show title
ru: Показывать надпись

en: New field
ru: Новое поле

en: Long text
ru: Длинный текст

en: Radio
ru: Радио

en: Entity types
ru: Типы сущностей
