Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: New field
sk: Nové pole

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Entity types
sk: Typy entít
