Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Date
ur: تاریخ

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم
