Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Required
af: Verplig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by
