Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Date
be: Дата

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Required
be: Абавязкова

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Field type
be: Тып поля

en: Select
be: Выбраць

en: Add new field
be: Дадаць новае поле

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Long text
be: Поўны тэкст
