Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Required
ca: Necessari

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Long text
ca: Text llarg

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
