Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Required
eo: Bezonata

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Add new field
eo: Aldonu novan kampon
