Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Date
gl: Data

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Required
gl: Obrigatorio

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Long text
gl: Texto longo
