Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Required
gu: જરૂરી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Add new field
gu: નવુ ક્ષેત્ર ઉમેરો
