Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Required
hy: Պարտադիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
