Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Date
oc: Data

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Required
oc: Requesit

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: Options
oc: Opcions

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Select
oc: Seleccionar

en: Add new field
oc: Apondre un camp novèl

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Long text
oc: Tèxte long
