Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Date
pl: Data

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Required
pl: Wymagane

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Field type
pl: Typ pola

en: Select
pl: Wybierz

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Long text
pl: Długi tekst

en: Entity types
pl: Typy encji
