Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta
