Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
