Sky Field - unique custom fields (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Date
tr: Tarih

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Required
tr: Zorunlu

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Text
tr: Metin

en: Options
tr: Seçenekler

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Select
tr: Seç

en: Add new field
tr: Yeni alan ekle

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Long text
tr: Uzun metin

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
