Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Date
ar: التاريخ

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Required
ar: ضروري

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Options
ar: الخيارات

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Add new field
ar: إضافة حقل جديد

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Long text
ar: نص طويل

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
