Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
