Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Field type
bs: Tip polja
