Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Date
cs: Datum

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Required
cs: Povinné

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Field type
cs: Typ pole

en: Select
cs: Vybrat

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Long text
cs: Dlouhý text

en: Entity types
cs: Typy entit
