Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Date
cy: Dyddiad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Select
cy: Dewis

en: Add new field
cy: Ychwanegu maes newydd

en: Long text
cy: Testun hir
