Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Date
eu: Data

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Select
eu: Aukeratu

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Long text
eu: Testu luzea
