Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Date
hu: Dátum

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Required
hu: Szükséges

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Text
hu: Szöveg

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Add new field
hu: Új mező hozzáadása

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Long text
hu: Hosszú szöveg

en: Entity types
hu: Entitástípusok
