Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Required
ku: پێویستە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Add new field
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Long text
ku: دەقی درێژ
